Viss par diētām un tievēšanu

Kāpēc es nevaru notievēt?

Sveiki, draugi! Dienas paliek garākas, naktis īsākas: tas nozīmē, ka pavasarim – BŪT. Un šobrīd ir īstais laiks, lai pieteiktu cīņu saviem liekajiem kg un tiktu no tiem vaļā uz visiem laikiem!

Ir tikai 2 patiesi  iemesli, kādēļ Jūs nevariet samazināt savu svaru

  1. Jūsu ikdienas ēdienkartē NAV kaloriju deficīts.
  2. Jūs tikai domājiet, ka esiet kaloriju deficītā, bet patiesība tas nepavisam nav deficīts.

Es patiešām nevēlos nevienu  apvainot ar savu neticību, bet fakts paliek fakts:  fizikas likumi strādā….

Es bieži dzirdu: “esmu jau 100 reizes mēģinājusi, esmu skaitījusi, jau gadu ēdu tikai 900kcal, bet svars kā nekust, tā nekust …”.

Ziniet, man Jums ir nepatīkama ziņa – ja Jūs netievējiet esot kaloriju deficītā, tātad jūs tomēr NEESIET kaloriju deficītā. PUNKTS.

Atmetiet visus savus  aizvainojumus, neticību un vienkārši ņemiet un pārbaudiet savu ēdienkarti.⠀

Nevienam nav jānodzīvo dzīve, visu mūžu skaitot kalorijas. Tomēr. Ja Jūsu mērķis  PATIEŠĀM IR ATBRĪVOTIES NO LIEKĀ SVARA UZ VISIEM LAIKIEM, būt veseliem un justies labi  – Jums tomēr ir jāiemācās saskaitīt vismaz to, ko Jūs apēdat un izprast uzņemtā ēdiena sastāvu.

Cita ceļa nav. Vienkārši nav. Un nebūs.

Esiet godīgi. Ne pret mani, vai kādu citu – pret sevi. Skaitiet visu, ko lieciet mutē. Vismaz pāris mēnešus. Līdz pēdējam kumosiņam. Lai saprastu, cik tad īsti kaloriju ir vienā maizes šķēlē, vai nevainīgā, melnās šokolādes gabaliņā. Vai, nu, Jūs to dariet nopietni, vai smīdiniet apkārtējos ar savu nespēju nomest lieko svaru atrunājoties ar neticamu ģenētiku un iedzimtību ….

Neļaujieties brīvdienās krist “grēkā” un atkāpties no iesāktā neskaitot apēsto. Pat, ja visu nedēļu esiet korekti visu uzskaitījuši – nedēļas nogale, nav iemesls, lai atslābtu. Tādējādi, nodzēšot visu līdz šim paveikto. Jums taču to negribas, vai ne?

 

Neuzlieciet sev pārāk lielus un drastiskus ierobežojumus

Ierobežojumi, kurus būs  grūti izturēt ilgāku laiku Jums nepalīdzēs notievēt, jo agri vai vēlu Jūs “norausieties” un līdz ar to, atvainojiet par izteicienu, noskalosiet podā visus savus līdzšinējos pūliņus.

“Nu, viss, es sāku tievēt – tagad 12 nedēļas ēdīšu 900-1000 kcal, atteikšos pilnībā no saldumiem un miltu izstrādājumiem “… Diemžēl, tas ir pats smieklīgākais un bēdīgākais, ko es dzirdu no cilvēkiem, kuri jau gadiem mokās ar lieko svaru un nespēj notievēt. Un nedēļu nomocījušies, krīt kārtējā rīšanas lēkmē, pašaizliedzīgi taisnojoties un atrunājoties – nu, es nevaru neko sev padarīt, kā no saites būtu norāvusies un pats nelabais  apsēdis… vājš man tas raksturs ….

 

Palieliniet savu fizisko aktivitāti

Jebkurā veidā, jebkuros apstākļos. Jā, sporta klubi ir ciet, bet mēs jau visi labi zinām, ka pastaigas, vingrošanu mājās, kāpšanu uz savu 5, 6 vai 7. stāvā atrodošos dzīvokli,  neviens nav aizliedzis. Un galvenais, vēlreiz atgādināšu – esiet godīgi pret sevi. Ja reiz esiet nolēmuši tievēt, tad ceru, ka tas ir Jūsu personisks lēmums, bet nevis skriešana līdzi modei, būt trendā ….

Ja TIEŠĀM vēlies notievēt, bet nezini, kā sākt, atkal baidies, ka neizdosies,  droši raksti man un piesakies kādam no maniem  Tievēšanas izaicinājumiem “NOMET LIEKO”, kas sākas katra mēneša pirmajā pirmdienā.

Es Tev palīdzēšu iemācīties ēst garšīgi, veselīgi un kā sazināt lieko svaru bez badošanās un stresa. Palīdzēšu saprast, kurus produktus izvēlēties veikalā, kam pievērst uzmanību. Jo mani klienti patiešām tievē ēdot!

Ar mīlestību Ineta

Pastāsti ko Tu par šo tēmu domā

Seko man

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Tievēšanas izaicinājums
Sākam tievēt

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Nākošais tievēšanas izaicinājums sāksies 3. jūlijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.

Janvāra tievēšanas izaicinājums sāksies pēc

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes