fbpx

Veiksmes stāsti un atsauksmes

Meklēt
Close this search box.

Visas atsauksmes ir rakstījuši reāli cilvēki, kā pateicību par sniegto palīdzību un atbalstu. Visas atsauksmes ir publicētas nerediģētas – tieši tā kā tika iesūtītas.

Valērijas stāsts

Mans vārds ir Valērija! Man ir 25 gadi! Ineta palūdza dalīties savā pieredzē, un uzrakstīt savu veiksmes stāstu! Protams, ka piekritu, jo pateicoties Inetai es spēju mainīt savu ikdienu, paradumus un iemīlēt sevi no jauna!

Ritas stāsts

Ar visjaukākiem sveicieniem…😉 Nu no sākuma nedaudz par sevi un kā es es esmu tik tālu nonākusi😂 Jū-huuu 💃es tikko nosvinēju 50 gadus… agrāk kad man bija 25 gadi es par tādiem cipariem baidījos domāt, bet tad kad tie cipari ir sasniegti tad izrādās, kad cilvēks var justies pat vēl labāk nekā kad viņš ir jauns.😊

Diānas stāsts

Nekādas drastiskas diētas un badošanās neesmu ievērojusi, jo par to ir saprašana kādas negatīvas sekas tas atstāj uz organismu kopumā. Jau sāku aprast ar esošo svaru, ka tievāka nebūšu, turklāt man šķita, ka nav jau arī tik traki. Tiesa fotogrāfējos nelabprāt, jo bildēs redzēju reālo situāciju, kas man nepatika.

Ingas stāsts

Pirmo reizi Inetas mājas lapu atvēru vairāk kā pirms 10 gadiem kā mazliet apaļš, ne sevišķi kustīgs meitēns no laukiem, kur galdā celtās maltītes bija visnotaļ sātīgas un barojošas un bija jāēd tas, kas bija pagatavots. Pavērtu muti aplūkoju Inetas mājaslapā publicētās tievētāju bildes „pirms” un „pēc” un lasīju pieredzes stāstus. Lapoju receptes un brīnījos, kā ēdot tik garšīgas lietas var notievēt? Tolaik izpratne par tievēšanu, maigi sakot, bija nekāda ...

Olgas stāsts

Mani sauc Olga, un mans stāsts ir tik pat vecs, cik pasaule. 🙂 Esmu briesmīga saldummīle, tāpēc rezultāts diemžēl bija nenovēršams un tikai laika jautājums. Brīdis, kad sapratu: “STOP! – kaut kas ir jāsāk darīt!” pienāca 2018. gada maijā – svaru rādījums bija 97 kg pie auguma 176 cm, apģērba izmērs 46. (vietām arī 48.), bet punktu visam pielika viens foto, kurā savos 30 gados izskatījos pēc sievietes 40+++. Pateikt, ka jutos nožēlojami, ir nepateikt neko.

Es sāku ēst, pareizi ēst

Meitene abās bildēs esmu es- Diāna. Viena Diāna 2020. gada janvārī un otra šodien. Kas ar mani notika? Viss ir vienkārši- es sāku ēst, pareizi ēst. Mans lēmums, saņemt Inetas palīdzību ēšanas paradumu sakārtošanā, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko savā dzīvē esmu pieņēmusi. Jo sakārtojot ēšanu, pārmaiņas ir neizbēgamas ...

Simonas veiksmes stāsts

Kopš vidusskolas esmu ļoti daudz “sēdējusi” uz dažādām diētām – esmu bijusi gan svara vērotājos, gan ievērojusi Minesotas diētu, gan Dikāna diētu, bet visas īslaicīgas- cik svara zaudēju, tik atkal atpakaļ un ar katru reizi vairāk. Gāju uz trenažieru zāli. Sākumā viss labi, bet, tā kā ēdienkarte nebija sakārtota, svars atgriezās. Tā, nu tievējot un atkal noraujoties tiku līdz 104 kg.

ARTŪRA Veiksmes stāsts -32kg

Labummetrs uzrādīja veselus 116 labumus. Idrit vai kociņ, – tad man bija 29 gadi aiz pleciem un veseli 116 labumi uz 183 centimetriem. Un teiciens/princips: ”Laba cilvēka vajag būt daudz!”, bija mans dzīves kredo ... uN tad sākās, – mūsu darba romāns ar Inetu, kurš ilgst jau pusgadu.

Elīnas veiksmes stāsts -33kg

Ineta, mīļš Tev paldies par Taviem daudzajiem padomiem, uzmundrinošiem vārdiem, pasakainajām ēdienu un kūku receptēm. Tās kūkas! Tās daudzas mums ir topā. Ja kāda šaubās, ka nav iespējams, tad metiet šaubas prom, visu var un viss ir iespējams, tikai vajag ļoti vēlēties un protams nepadoties pie pirmajām grūtībām! Un galvenais, atcerēties: kas lēni nāk, tas labi nāk. Noturīgi!

Kristīnes neticamais un patiesi grūtais stāsts

Ieraugot manu foto Inetas profilā daudzi izteica savu neticību: nu, nē – tas taču nav iespējams, tas ir fotošops, kur gan palikusi liekā āda, utt. … Labi, es padalīšos ar jums ar savu stāstu, kā nonācu līdz (manā skatījumā) gandrīz ideālam augumam.

Gribu būt laimīga, veselīga un skaista

Nekad es neesmu bijusi tieva. Vienmēr biju apaļīga meitene. Skolā mani vienmēr apcēla, apsaukāja par resno, brālis mani nesauca par māsu, bet par “masu”. Svars pēc bērniņa dzimšanas 117kg. Tad viss, pēkšņi sapratu, ka jāmēģina nomest kaut 17kg. Jā, zinu teicienu, ka laba cilvēku vajag daudz, bet bija par traku. Ārsti mani bāra, nu vismaz viņu dēļ! Bet man bija grūti, jo es bieži norāvos. Saēdos visādu “drazu” un, tad mani mocīja pārmetumi. Tad saņēmos, tad atkal padevos, tad atkal saņēmos tad atkal padevos….

Ilzes stāsts: kā es atguvu savu “ES”…

2010.gadā oktobra vidū, tieši savā dzimšanas dienā uzkāpu uz svariem. Tie man vienkārši paralizēja – 75,8kg. Jau labu laiku nebiju apmierināta ar sevi. Spogulis, ja ļoti gribēju, meloja, bet cipari bija vēl nepielūdzamāki un arī tas, ka labu laiku kā nevēlējos fotografēties, jo fotogrāfijas rādija manu patieso izskatu, lika man saprast, ka ir pēdējais laiks kaut ko mainīt – ja man tagad ir 75kg, tad nav vairs aiz kalniem 80… un tad jau arī 100kg, bet to nu es nevēlējos!

Ingas veiksmes stāsts -31,5kg

Jāatzist, ka pirmās nedēļas bija mazliet grūtākas, bet ari bezgala aizraujošas – atrast pareizos produktus veikalu plauktos, jo dzīvoju Norvēģijā, nomēģināt jaunus garšas salikumus, plānot iepirkšanos un ēdienreizes uz priekšu, ko ņemt līdzi uz darbu utt. Un, tad nāca pirmie rezultāti – un šis ‘wow’ efekts – kad Tu redzi, ka šis viss patiešām darbojas, un var gana daudz un gardi ēst, un piedevām zaudēt svaru. Pēc 4 darbīgām nedēļām, kurās es ļoti cītīgi sekoju saņemtajai Ēdienkartei un zaudēu 6,4 kg, bija iespēja turpināt darboties Whatsapp grupiņā, nodot iknedēļas svara atskaites (šis ir bijis izšķiroši svarīgi man!) …

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 5. augustā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 5. augustā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.