Visas atsauksmes ir rakstījuši reāli cilvēki, kā pateicību par sniegto palīdzību un atbalstu. Visas atsauksmes ir publicētas nerediģētas – tieši tā kā tika iesūtītas.

Diānas veiksmes stāsts

Es sāku ēst, pareizi ēst

Meitene abās bildēs esmu es- Diāna. Viena Diāna 2020. gada janvārī un otra šodien. Kas ar mani notika? Viss ir vienkārši- es sāku ēst, pareizi ēst. Mans lēmums, saņemt Inetas palīdzību ēšanas paradumu sakārtošanā, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko savā dzīvē esmu pieņēmusi. Jo sakārtojot ēšanu, pārmaiņas ir neizbēgamas ...

Simonas veiksmes stāsts

Kopš vidusskolas esmu ļoti daudz “sēdējusi” uz dažādām diētām – esmu bijusi gan svara vērotājos, gan ievērojusi Minesotas diētu, gan Dikāna diētu, bet visas īslaicīgas- cik svara zaudēju, tik atkal atpakaļ un ar katru reizi vairāk. Gāju uz trenažieru zāli. Sākumā viss labi, bet, tā kā ēdienkarte nebija sakārtota, svars atgriezās. Tā, nu tievējot un atkal noraujoties tiku līdz 104 kg.

ARTŪRA Veiksmes stāsts -32kg

Labummetrs uzrādīja veselus 116 labumus. Idrit vai kociņ, – tad man bija 29 gadi aiz pleciem un veseli 116 labumi uz 183 centimetriem. Un teiciens/princips: ”Laba cilvēka vajag būt daudz!”, bija mans dzīves kredo ... uN tad sākās, – mūsu darba romāns ar Inetu, kurš ilgst jau pusgadu.

Elīnas veiksmes stāsts -33kg

Ineta, mīļš Tev paldies par Taviem daudzajiem padomiem, uzmundrinošiem vārdiem, pasakainajām ēdienu un kūku receptēm. Tās kūkas! Tās daudzas mums ir topā. Ja kāda šaubās, ka nav iespējams, tad metiet šaubas prom, visu var un viss ir iespējams, tikai vajag ļoti vēlēties un protams nepadoties pie pirmajām grūtībām! Un galvenais, atcerēties: kas lēni nāk, tas labi nāk. Noturīgi!

Kristīnes neticamais un patiesi grūtais stāsts

Ieraugot manu foto Inetas profilā daudzi izteica savu neticību: nu, nē – tas taču nav iespējams, tas ir fotošops, kur gan palikusi liekā āda, utt. … Labi, es padalīšos ar jums ar savu stāstu, kā nonācu līdz (manā skatījumā) gandrīz ideālam augumam.

Gribu būt laimīga, veselīga un skaista

Nekad es neesmu bijusi tieva. Vienmēr biju apaļīga meitene. Skolā mani vienmēr apcēla, apsaukāja par resno, brālis mani nesauca par māsu, bet par “masu”. Svars pēc bērniņa dzimšanas 117kg. Tad viss, pēkšņi sapratu, ka jāmēģina nomest kaut 17kg. Jā, zinu teicienu, ka laba cilvēku vajag daudz, bet bija par traku. Ārsti mani bāra, nu vismaz viņu dēļ! Bet man bija grūti, jo es bieži norāvos. Saēdos visādu “drazu” un, tad mani mocīja pārmetumi. Tad saņēmos, tad atkal padevos, tad atkal saņēmos tad atkal padevos….

Ilzes stāsts: kā es atguvu savu “ES”…

2010.gadā oktobra vidū, tieši savā dzimšanas dienā uzkāpu uz svariem. Tie man vienkārši paralizēja – 75,8kg. Jau labu laiku nebiju apmierināta ar sevi. Spogulis, ja ļoti gribēju, meloja, bet cipari bija vēl nepielūdzamāki un arī tas, ka labu laiku kā nevēlējos fotografēties, jo fotogrāfijas rādija manu patieso izskatu, lika man saprast, ka ir pēdējais laiks kaut ko mainīt – ja man tagad ir 75kg, tad nav vairs aiz kalniem 80… un tad jau arī 100kg, bet to nu es nevēlējos!

Ingas veiksmes stāsts -31,5kg

Jāatzist, ka pirmās nedēļas bija mazliet grūtākas, bet ari bezgala aizraujošas – atrast pareizos produktus veikalu plauktos, jo dzīvoju Norvēģijā, nomēģināt jaunus garšas salikumus, plānot iepirkšanos un ēdienreizes uz priekšu, ko ņemt līdzi uz darbu utt. Un, tad nāca pirmie rezultāti – un šis ‘wow’ efekts – kad Tu redzi, ka šis viss patiešām darbojas, un var gana daudz un gardi ēst, un piedevām zaudēt svaru. Pēc 4 darbīgām nedēļām, kurās es ļoti cītīgi sekoju saņemtajai Ēdienkartei un zaudēu 6,4 kg, bija iespēja turpināt darboties Whatsapp grupiņā, nodot iknedēļas svara atskaites (šis ir bijis izšķiroši svarīgi man!) …