fbpx

Veiksmes stāsti un atsauksmes

Meklēt
Close this search box.
Simonas veiksmes stāsts

Simonas veiksmes stāsts

Laiks padalīties arī man ar savu stāstu. Jo mans pirmais mērķis : tikt vismaz līdz 80 kg ir paveikts! 

Jāatzīst godīgi, bet es sev esmu patikusi jebkādos apmēros. Bet ir bijuši brīži, kuri likuši padomāt, vai tiešām esmu apmierināta? Traki, ja iepērkoties veikalā, tev piedāvā grūtnieču jogu, kaut arī neesi stāvoklī, vai arī kāds paziņa, vai klients darbā pajautā, vai gaidu trešo mazuli? Traki, ne? Un pēdējais piliens bija foto- bijām klasesbiedra kāzās vilkt godavārtus un, kad pēc tam ieraudzīju sevi fotogrāfijās, apstulbu, jo nebija neviena foto, kurā es sev patiktu- sajutos liela mamzele.

Kopš vidusskolas esmu ļoti daudz “sēdējusi” uz dažādām diētām – esmu bijusi gan svara vērotājos,  gan ievērojusi Minesotas diētu, gan Dikāna diētu, bet visas īslaicīgas- cik svara zaudēju, tik atkal atpakaļ un ar katru reizi vairāk. Gāju uz trenažieru zāli. Sākumā viss labi, bet, tā kā ēdienkarte nebija sakārtota, svars atgriezās. Tā, nu tievējot un atkal noraujoties tiku līdz 104 kg.

Par Inetas blogu zināju jau labu laiku. Ik pa laikam, šo to no receptēm jau tiku izmēģinājusi. Bet, tad Facebook ieraudzīju Inetas izaicinājumu “Pretī rudenim” un ilgi nedomājot pieteicos. Pirms pieteikšanos es vēl atbrīvojos no 4 kg, jo bija kauns par tik lielu svaru. Aprakstīju savas aktivitātes un, ka vēlos  lēni un pakāpeniski atbrīvoties no liekā svara. Pretī saņēmu katru nedēļu pa ēdienkartei – ļoti nesarežģītas, ļoti gardas un pielietojamas visai ģimenei. Sākumā jau īsti neticēju sev, ka man tas viss darbosies, bet palēnām, pamazām gada laikā biju atbrīvojusies no nepilniem 20kg. Un līdz šai dienai kopumā esmu vieglāka par 22kg.

Man patīk, ka nemaz nebadojos, ēdu ar baudu, cepu kūkas katru nedēļu un priecājos, ka drīkst apēst pat ¼ kūciņas vienā ēdienreizē un nesatraukties, ka tauki, cukurs, kalorijas par daudz. Citi nesaprot, kā es pie tādas ēšanas vispār esmu notievējusi.:)

Kaut arī 4.nedēļu izaicinājums jau sen galā, joprojām esam kopā ar Inetu atbalsta  un motivācijas grupiņā. Kolosāla grupa, kurā viens otru uzmundrina, ja, nu tomēr gadās paslīdēt kājai, jo tā mēdz gadīties, dalāmies ar sporta idejām, ar interesantām receptēm un vēl un vēl un vēl. Grupiņā, kurā kopā zaudēti jau 100-iem kg. 

Ļoti priecājos, ka pieteicos šim Izaicinājumam, jo, pateicoties Inetai, es esmu nonākusi tik tālu un tiešām beidzot varu priecāties par jebkuru foto, kurā sevi ieraugu. Inetas attieksme ir vienkārši super- motivējoša, uzmundrinoša, brīžos, kad neiet kā vajadzētu un gribas stūķēt mutē visu, viņa mūs nenosoda, bet mierina, nepamet novārtā un palīdz tikt atpakaļ uz strīpas.

Mans izaicinājums vēl nav galā!  Mans sākotnējais mērķis 80 kg ir jau sasniegts, bet jauni jau tiek nosprausti….!

Lai arī jums izdodas sasniegt savus mērķus!

Dalies ar draugiem
Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 3. jūnijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 3. jūnijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.