fbpx

Veiksmes stāsti un atsauksmes

Meklēt
Close this search box.
Diānas veiksmes stāsts

Diānas veiksmes stāsts -12,5kg

Meitene abās bildēs esmu es- Diāna. Viena Diāna 2020. gada janvārī un otra šodien. Kas ar mani notika?
Viss ir vienkārši- es sāku ēst, pareizi ēst.

Visu pieaugušā cilvēka dzīvi esmu ēdusi kā pagadās, skaidri zinot un saprotot, ka pareizi jau tas nav, bet ziniet kā- darbs, mājas, ikdienas skrējiens, kad tad lai ēd? Vakarā pēc darba un tad tā porcija tāda sirsnīga. Tā es dzīvoju, līdz vienā jaukā dienā, velkot mīļākos legingus un redzot kā tie saplīst uz ciskas pa šuvi sapratu- vecenīt, kaut kas ir jādara lietas labā.

Dažas Inetas receptes jau biju gatavojusi kādu laiku, taču bez tādas kopējas izpratnes par ēšanu, vienkārši uztaisīju un apēdu. Sapratu, ka man ir jāpieslēdzas šim jautājumam pamatīgāk un 2020. gada pašā janvāra sākumā pieteicos Inetas projektam- viena mēneša ēdienkarte, kas sagatavota tieši Tev ar Tevis pašas mērķi- vai nu nomest strauji svaru, vai pamazām. Man šķita, ka man lieki ir tikai kādi 3 kg, tāpēc izvēlējos variantu pamazām, drošības pēc. Bez tam mans virsmērķis bija nevis nomest svaru, bet sākt beidzot ēst pareizi. Pirmajā mēnesī, pamatīgi ēdot ( 5x dienā) no manis nokrita 3 kg.

Šis pirmais mēnesis man atvēra acis par ēšanu kopumā, pamazām sāku saprast kā tas viss darbojas un nolēmu- vēlos turpināt ēst pareizi.
Kad man jautā- kad Tu vienreiz beigsi tievēt? Apmulstu un nezinu ko atbildēt, jo es jau netievēju, tāds nebija mans virsmērķis. Mans mērķis bija beidzot sakārtot manus un manas ģimene ēšanas paradumus, kā rezultātā viss liekais vienkārši nokrīt. Tātad- es ēdu, un ēdu daudz vairāk kā pirms tam, bet svars samazinās, vai nav forši?

Kas man bija jāmaina? Mani ēšanas ieradumi un jā, tas prasa zināmu pašdisciplīnu. Ēst 1x dienā ir vieglāk kā 5x, taču galīgi nepareizi. Man bija jāpierod, ka tagad es ēdu, bija jāpierod uzņemt ūdeni, jo iepriekš ikdienā es nedzēru vispār- klasiskās atrunas: man negaršo, tas ir gūti, man neprasās. Man bija jāpamaina produkti, kurus bijām pieraduši ikdienā ģimenē lietot.
BET es, vienlaicīgi zaudējot svaru, ieguvu arī laiku. Jā, laiku! Jo plānojot ēdienreizes uz priekšu, gatavojot sagataves, Tu mazāk laika pavadi virtuvē. Un mēs ģimenē viennozīmīgi pārtikai tagad tērējam mazāk naudas, kā iepriekš. Laiks, nauda un zaudēti kilogrami!- manuprāt lieliski ieguvumi.

Gada laikā es nepiespiesti atbrīvojos no 13 kg. Pilnībā BEZ SPORTA, tikai ēšanas jautājuma sakārtošana. Gads bija pagājis un kaut kas iekšā urdīja. Es, kura iepriekš teica- Vingrot? Nē, man nav tam laika!, tagad sev pateicu – Es gribu, lai mans ķermenis ir stingrāks un stiprāks. Sāku mājās vingrot, 15-20 minūtes katru rītu. Rezultātā esmu tur, kur esmu šodien un jāsaka kā ir- savā ādā beidzot jūtos ļoti labi!

Mans lēmums, saņemt Inetas palīdzību ēšanas paradumu sakārtošanā, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko savā dzīvē esmu pieņēmusi. Jo sakārtojot ēšanu, pārmaiņas ir neizbēgamas. Un kā ir ar Tevi- esi gatava/ gatavs pārmaiņām?

Dalies ar draugiem
Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 3. jūnijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 3. jūnijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.