fbpx

Diētas Ēdienkartes Tievēšanas izaicinājums

Meklēt
Close this search box.
Valērijas veiksmes stāsts

Valērijas stāsts

Sveiks/-ka! Mans vārds ir Valērija! Man ir 25 gadi! Ineta palūdza dalīties savā pieredzē, un uzrakstīt savu veiksmes stāstu! Protams, ka piekritu, jo pateicoties Inetai es spēju mainīt savu ikdienu, paradumus un iemīlēt sevi no jauna! Galvenokārt – uzsāku savu veselīgā dzīvesveida ceļu!

Veselus trīs gadus dzīvoju sevi ienīstot, necienot, nemīlot! Uz sevi spogulī skatoties nebija viegli, pat ļoti sāpīgi, jo redzēju to, ko nevēlos redzēt, bet neko nedarīju lietas labā. Uz to brīdi mans svars bija 76,6! Centos sevi vizuāli uzlabot, lai kaut cik izskatītos skaista (nagu pieaudzēšana, skropstu pieaudzēšana utt.), bet tas jau nemainīja manu izskatu, ha – ha, tikai tagad to sapratu. Mans dzīvesveids nebija no tiem labākajiem – mazs kustību un daudz slikto paradumu – saldumi no rīta, pa dienu, vakarā, protams, ka “fast-foods”, kviešu miltu izstrādājumi – bulciņas, picas kā arī saldās sulas, gāzētie un alkoholiskie dzērieni u.c. Vienvārdsakot – nepareizs, neveselīgs, nesabalansēts uzturs un mazkustīgs dzīvesveids! Un, tad..

Mans stāsta sākās 2023.gada maijā, kad ieraudzīju sevi fotogrāfijā tādu, kādu es vairs nevēlos sevi redzēt turpmāk un sapratu – kaut kas ir jādara, tā vairs turpināt NEDRĪKST! Sākumā nekritu panikā, jo atcerējos, ka man ir Inetas izstrādātā ēdienkarte, pēc kuras vadijos, piedaloties 2020. gada jūnija projektā (Toreiz mans svars bija 86-84 kg un mēneša laikā man izdevās nomest, ja nemaldos 9kg, vadoties tikai pēc izstrādātās ēdienkartes un ejot uz treniņiem). Protams, maijā sazinājos arī ar Inetu, jo vēlējos saņemt atbalstu un pieteicos atbalstu grupiņai (Atbalstu grupiņai: “Nomet lieko!” vēlos teikt milzīgu P A L D I E S ik katrai, kura spēja mani atbalstīt, motivēt un uzmundrināt ik dienu! Esmu neizsakāmi pateicīga, ka Jūs man esat).

Turpinot tālāk savu stāstu. Pienāca mans gaidītais atvaļinājums, kas ilgst divu mēnešu garumā un es zināju, ka šīs būs lielisks laiks, lai sāktu mainīt sevi! Sāku  pati plānot savu ikdienas ēdienkarti, izmantojot Inetas burvīgās receptes! Es tiešām ēdu tikai pēc Inetas receptēm, jo viņai viņas ir tik daudz un tik dažādas un nereāli gardas un veselīgas. Protams, nenoliegšu. reizēm bija izmisums, uztraukums vai daru pareizi, cik daudz varu apēst, jo neskaitīju kcal, vadījos pēc izjutām un pieturējos pie piecām ēdienreizēm dienā, lietojot daudz šķidruma – ūdeni! Un, ziniet kā es sapratu, ka daru pareizi? Es to redzēju! Es redzēju kā svars sāk palēnām kūst, es redzēju sevī izmaiņas. Galvenokārt, noticēju sev – ka es to varu, man tas izdosies! Neatlaidīgi visu atvaļinājumu, visu vasaru  turpināju savu veselīgā dzīvesveida ceļu!

Pie veselīga un sabalansēta uztura, kaut kā neapzināti pievienojās aktivitāte – soļošana. 10’000 soļu dienā, 15’000 soļu dienā vai pat 20’000 soļi dienā! Teikšu godīgi – staigāt man patīk, to daru katru dienu un ar lielāko prieku! Kad bija jau nomesti -5kg, tad arī apkārtējie cilvēki – ģimene, radi, draugi, paziņas, kolēģi sāka izsteikt komplimentus par manu izskatu, kas deva vēl lielāku motivāciju turpināt iesākto! Pienāca jauns mācību gads, septembris. Sākumā nedaudz uztraucos kā tikšu galā ar darbu un pareizu uzturu, kā paspēšu paēst vismaz 4 ēdienreizes darbā?  Un, tad sapratu, ka veltīgi uztraucos – ar visu var tikt galā, ja to tiešām vēlas no sirds! Un, ja es iepriekš tiku galā, tad arī tagad tikšu! Katru dienu, jā, katru dienu, 5x nedēļā uz darbu dodos tikai ar savu ēdienu, tikai ar savu. Katru otro dienu gatavoju maltīti līdzņemšanai uz darbu: brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags. Ēdienreižu līdzņemšana uz darbu ir jau kā paradums – nevaru bez tā! Un, protams, mana mīļākā svara atskaites diena – otrdiena, kas dod to stimulu – nepadoties, saņemties un turpināt!

Nu, lūk, tagad ir 2024. gads,  marta mēnesis. Uz doto brīdi mans svars ir 58,9 kg. Kopā esmu zaudējusi – 17,7 kg. Kā es to paveicu? Esmu ļoti mērķtiecīga, neatlaidīga un ar lielu gribas spēku! Ieguldīju ļoti lielu darbu. Noticēju sev, sakārtoju prātu, pārliecināju un atbalstīju sevi. Šobrīd lidoju no laimes, jo jūtos fantastiski! Jūtos skaista, varu atļauties uzvilkt skaistu kleitu vai apspīlētu t-kreklu, svārkus un justies brīvi. Priecājos par jebkuru fotogrāfiju, kurā sevi ieraugu. Esmu kļuvusi daudz aktīvāka, dzīvespriecīgāka, sirsnīgāka un mierīgāka! Es beidzot sevi MĪLU! Tas tik tiešām ir ļoti svarīgi – mīlēt, cienīt, pieņemt sevi! Nebeigšu to apgalvot, bet pateicoties ģimenei un Tev, Ineta Rijniece es jūtos laimīga! Paldies par Tavu atbalstu, mierinājumu, motivāciju, uzmundrinājumu un gardajām receptēm! 😊

 

Ceru, ka mans veiksmes stāsts Tevi iedrošināja, iedvesmoja un pamudināja uzdrīkstēties pārmaiņām, par kurām Tu tik ilgi domā un sapņo! Negaidi rītdienu, parītdienu, meties iekšā jaunā izaicinājumā! Tici man, Tu nenožēlosi! Novēlu no visas sirds, lai Tev izdodas sasniegt savus iecerēto mērķi!

Dalies ar draugiem
Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 5. augustā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 5. augustā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.