fbpx

Diētas Ēdienkartes Tievēšanas izaicinājums

Meklēt
Close this search box.
Olgas stāsts

Olgas stāsts

Sveicināti!

Mani sauc Olga, un mans stāsts ir tik pat vecs, cik pasaule. 🙂

Esmu briesmīga saldummīle, tāpēc rezultāts diemžēl bija nenovēršams un tikai laika jautājums. Brīdis, kad sapratu: “STOP! – kaut kas ir jāsāk darīt!” pienāca 2018. gada maijā – svaru rādījums bija 97 kg pie auguma 176 cm, apģērba izmērs 46. (vietām arī 48.), bet punktu visam pielika viens foto, kurā savos 30 gados izskatījos pēc sievietes 40+++. Pateikt, ka jutos nožēlojami, ir nepateikt neko.

2019 gada sākumā pirms uzrunāju Inetu (patiesībā uzrunāja vīrs, jo es tikai čīkstēju, ka vajag uzrakstīt, bet rīcība ilgstoši tā arī nesekoja no manas puses) par ēdienkartes izveidošanu saviem spēkiem izdevās samazināt ķermeņa masu par 11 kg. Ar vīru bijām pievērsušies nūjošanas treniņiem, tāpēc es smejoties saku, ka pirmos 10 kg es nonūjoju. Protams, arī ēdienkartē bija izmaiņas – samazināts patērēto saldumu skaits līdz maksimāli iespējamam minimumam.

Savukārt ar ēdienkarti un sporta aktivitātēm (kardio) 4 mēnešu laikā izdevās atbrīvoties vēl no 13 kg. Jau šajā brīdī vēlos uzsvērt, ka man bija un vēl joprojām ir milzīgs atbalsts no vīra puses – mēs kopā skaitām kcal, kopā sportojam un kopā “čītojam”. 🙂

Tobrīd spoguļa priekšā vizuāli un mentāli bija pavisam cits cilvēks – jauna, skaista, starojoša un beidzot ar manāmi atgūtu pašapziņu sieviete.

Taču viss pārāk gludi un skaisti, lai būtu beigas. Patiesībā cīņa tikai sākās.

Ļoti garš stāsts īsumā – ir bijuši gan kritieni, uzēdot atkal liekos kilogramus, gan pacēlumi, atbrīvojoties no tiem, pateicoties Inetas ēdienkartēm un padomiem. Kopumā, šķiet, bija 3 piegājieni un centieni nostāties uz pareizā un veselīgā ceļa. Pieredze un kļūdu izpratne ļāva pamazām nostabilizēties (šobrīd kādu gadu jau ķermeņa masa svārstās no 72 – 75 kg).

Noteikti neliekuļošu, sakot, ka 100% sekoju pareizajam uzturam. Ir momenti, kad noraujos, apēdot “ne to” un par daudz (pat vairākas dienas pēc kārtas), taču man ir skaidri soļi, kā vienmēr atriezties pie režīma.

Bet vislielākā veiksme visā šajā stāstā:

– tuvāko cilvēku atbalsts (it īpaši vīra);

– iegūts lielisks draugs (Ineta, milzīgs Tev paldies par visu: par vērtīgiem padomiem, milzīgu atbalstu, kopīgiem treniņiem, ceļojumiem un piedzīvojumiem un vienkārši jaukām sarunām);

– iepazīti ne tikai virtuāli, bet arī klātienē daudzpusīgi, lieliski un bezgala sirsnīgi cilvēki (sveiciens visiem no “Tievētāju čatiņa”);

– atgūta pašapziņa un samazināti mazvērtības kompleksi sava ārējā izskata dēļ;

– iemīlēti spēka treniņi, kuru dēļ ir motivācija celties pat 04.00 no rīta;

– iemācīts apzināties, ka ķermeņa masa ir tikai skaitlis, tāpēc jāuzticas vairāk spoguļattēlam vai apģērba izmēram.

 

Tiem, kas vēl cīnās, un jaunajiem, kas tikai pievienojas cīņai ne tikai ar liekajiem kilogramiem, bet arī saviem iekšējiem dēmoniem, novēlu apbruņoties ar milzīgu pacietību, neatlaidību un izturību, kā arī neieciklēties uz ķermeņa masas skaitļiem un, kā Ineta mēdz bieži teikt, neskaldīt matus, satraucoties par to, ka putrai ir pielikts klāt par 30 g vairāk ogu/ augļi, nekā norādīts receptē.

Mums viss izdosies, jo nevar neizdoties! Galvenais – dodiet laikam laiku! 🙂

 

Patiesā sirsnībā,

Olga

Dalies ar draugiem
Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 3. jūnijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 3. jūnijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.