fbpx

Veiksmes stāsti un atsauksmes

Meklēt
Close this search box.
Ingas veiksmes stāsts

Ingas veiksmes stāsts

Bija ‘liktenīgais’ 2019.gada 9.septembris. Iegāju Facebook un ieraudzīju, ka mana bērnības draudzene bija ielikusi jaunu profila bildi, kurā izskatījās krietni slaidāka. Un komentāros bija ierakstījusi, ka piedalījusies Inetas Rijnieces Tievēšanas Izaicinajumā. Jautāju Googlei – kas tas ir par Izaicinājumu, un, kas ir Ineta Rijniece. Un atradu informāciju, ka tieši tajā dienā jau bija nākamā tievēšanas Izaicinājuma pirmā diena.

Tā kā doma par svara samazināšanu bija nodarbinājusi mani jau kādu laiku (bija sasniegti 109,5 kg!) , bez īpašas apdomāšanas steidzos rakstīt e-pastu Inetai ar lūgumu uzņemt mani jau ‘aizejošajā vilcienā’ – jaunajā Izaicinajumā. Man par lielu pārsteigumu sanēmu atbildi jau tajā pašā vakarā, un, ka Ēdienkarti varēšu saņemt jau nākamajā rītā. Un nākamajā dienā, 10.septembrī plkst.6 no rīta Inetas rūpīgi izstrādātā Ēdienkarte bija manā e-pastā, un sākās šis brīnišķi gardais piedzīvojums un lieliska sadarbība ar fantastisku sava darba entuziastu, sirds Cilvēku Inetu.

Jāatzist, ka pirmās nedēļas bija mazliet grūtākas, bet ari bezgala aizraujošas – atrast pareizos produktus veikalu plauktos, jo dzīvoju Norvēģijā, nomēģināt jaunus garšas salikumus, plānot iepirkšanos un ēdienreizes uz priekšu, ko ņemt līdzi uz darbu utt.

Un, tad nāca pirmie rezultāti – un šis ‘wow’ efekts – kad Tu redzi, ka šis viss patiešām darbojas, un var gana daudz un gardi ēst, un piedevām zaudēt svaru.

Pēc 4 darbīgām nedēļām, kurās es ļoti cītīgi sekoju saņemtajai Ēdienkartei un zaudēu 6,4 kg, bija iespēja turpināt darboties Whatsapp grupiņā, nodot iknedēļas svara atskaites (šis ir bijis izšķiroši svarīgi man!) un saņemt daudz jaunas iedvesmas un informācijas gan no Inetas, gan uzstādit aizvien jaunus mērķus, uzturēt sāncensības garu kopā ar iedvesmojošiem grupas – cīņu biedriem. Sākās mazliet lielāka iekšēja brīvība un drosme eksperimentēt un izmēģināt aizvien jaunas un gardas receptes no Inetas bagatīgā bloga. Un svars joprojām turpināja kristies, jo zināšanas par kcal deficītu, uzturvielu nozīmi un to sabalansēšanu jau bija ieliktas pamatā. Ko gan vairāk var vēlēties – ēst gardi, sabalensēti un vēl zaudēt svaru!:)

Tad nāca nelieli izaicinajumi – lielais Taizemes ceļojums, Ziemassvētki – bet ar iegūto zināšanu bāzi (ko un kā ieekonomēt kcal, kādus produktus izvēlēties, kā rīkoties pirms un pēc svētkiem, plus mana iekšējā motivācija) – un svars joprojām mazinājās.

Tā līdz 11.februārim (5 mēnešu laikā)  es zaudēju svaru (21 kg)  tikai ar ēšanas plānošanu, kcal deficītu. Tā kā bija parādījusies zināma viegluma sajūta, gribējās sākt arī sportot. Pieteicos sporta klubā un ar milzīgu prieku apmeklēju grupas nodarbības līdz pat Covid krizei. Ir tik lieliski just un apzināties, ka arī muskuļi tiek nodarbināti un nostiprinās.

Tad jau nāca skaistais pavasaris, kad tika iets neskaitāmos kalnu pārgājienos, braukts ar divriteni. Un tā maija beigās jau ir mīnus 30 kg, milzu enerģjas pieplūdums, vieglums, komplimenti, uzlabojusies veselība– neticami un fantastiski!!! Šis celš nav galā un nebeigsies – jo šis ir jāpieņem kā dzīvesveids. Un man tas patīk! Atgriežoties pie 2019.gada 9.septembra – jāsaka liels paldies manai bērnības draudzenei Evai (arī Eva ir dalījusies ar savu veiksmes stāstu) par to, ka dalījās ar saviem sasniegumiem un informāciju, jo citādi es nebūtu uzzinājusi par šo brīnumaino iespēju. Tieši tādēļ, arī  es  dalos ar savu stāstu, lai spētu kādu iedrošināt, iedvesmot, pamudināt uz  fantastiskām pārmaiņām.

P. S. Svars uz 02.02.2021 .ir  69,5 kg! Tātad  ir jau – 40kg!
Nebaidieties mesties priekš sevis  jaunā Izacinājumā!

Inga

Dalies ar draugiem
Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas
jau 1. jūlijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 1. jūlijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.