Lai ātrāk atrastu recepti izmantojiet kategorijas – Pamatēdieni, Deserti u.tml. Atcerieties – ja ir izvēlēta kāda recepšu kategorija, tad meklētājs meklēs ievadītos vārdus tikai izvēlētajā kategorijā. Ja vēlaties meklēt visās receptēs – nomainiet izvēlēto kategoriju uz “Kategorijas”.

Cielaviņa ar karameļu krēmuJau labu laiku domāju par “Cielaviņu”. Šoreiz bez cukura. Un paskatiet tās uzturvielu attiecības. Olbaltumvielu vairāk kā ogļhidrātu. Esiet redzējuši torti ar tādu uzturvērtību? 🙂
Cukini BraunijsDievinu kabaču sezonu! Kanēļmaizītes, pīrāgi, picas, ruletes un protams, arī braunijs! Un tas viss no mūsu lieliskā dārzeņa cukini, vai kabača, kā nu kuram tīk!
1 3 4 5 6 7 49

Raksti par veselīgu uzturu un dzīvesveidu

Kā sākt tievēt

Ar ko sākt?

Ja kāds no Jums ir izvēlējies sākt “jaunu dzīvi”, tad atgādināšu par dažiem vienkāršiem nosacījumiem, kurus ievērojot, Jums izdosies sasniegt mērķi – zaudēt liekos kg un iegūt labu pašsajūtu.

Lasīt visu rakstu »
Kā labāk notievēt?

Kā labāk notievēt?

Pavasaris tuvojas lieliem soļiem un beidzot ir pienācis tas brīdis, kad Jūs tā nopietni esiet nolēmušas tikt vaļā no liekajiem kg, kļūt slaidākas, veselīgākas.

Lasīt visu rakstu »