
Spinātu omlete ar garnelēm
Vēl nekad nebiju gatavojusi omleti ar garnelēm. Nu, gardi gan!
Dalos ar vienu ideju par veselīgu svētku galda uzkodu.

Samaļ visas kotletīšu sastāvdaļas, pievieno garšvielas.
Masu izlīdzina plānā kārtā uz cepešpannas, apkaisa ar sezama sēkliņām.
Liek cepeškrāsnī cepties 180 °C grādos, ~30-35 min.
Atdzesē un ar glāzi vai metāla riņķīti izspiež aplīšus.
No maizes ar glāzes vai speciālu riņķi izspiež aplīšus un cepeškrāsnī 200 °C grādos apgrauzdē (bet nepārcentieties).
Uz maizes smērē krēmsieru, pa virsu liek salātlapu, virsū mazo kotleti.
Dekorē ar marinēta gurķa šķēlīti un pusīti olīvas.
Uzturvērtība šoreiz izpaliek. Jo svētkos kcal neskaitu - vienkārši gatavoju veselīgus ēdienus.
Palīdziet uzturēt šo vietni, veidot interesantus rakstus un gardas mazkaloriju receptes!

Vēl nekad nebiju gatavojusi omleti ar garnelēm. Nu, gardi gan!

Mazliet savādas sastāvdaļas, vai ne? Bet izdevās ļoti gardi un aromātiski.

Lielisks sākums dienai. Vienkārši, ātri un sātīgi.

Sagribējās “cepumiņu” ar pildījumu. Viens divi un – gatavs!