Kā izveidot ideālu ķermeni

Katrs no mums var izveidot ideālu ķermeni. Mūsu auguma “formas” ir mūsu ambīciju, mūsu mērķtiecības un gribasspēka rezultāts.

Jebkurš vesels cilvēks var izskatīties tā, kā pats to vēlas. Mūsu ķermenis ir kā māls, ko varam veidot kā vien vēlamies. Viss atkarīgs tikai no tā, cik stipri mēs to vēlamies.

Dažreiz mums tikai liekas, ka mēs kaut ko ļoti gribam, piemēram, jaukās Jaunā gada apņemšanās – sākt “jaunu dzīvi” – sākt sportot, kas izplēn pēc mēneša vai pat ātrāk un iegādātie kardio trenažieri pārvēršas par dārgiem drēbju pakaramajiem.

Nu, pieņemsim – “es vēlos nomest lieko svaru” vai “es gribu redzēt sev preses kubikus”.

Okey. Bet, vai esi gatava/-s mēneša, vai biežāk – divu, trīs, sešu mēnešu garumā:

  • Ievērot režīmu ēšanā? Kas nozīmē – ne tikai kontrolēt uzņemtās Kcal, bet arī pareizi sabalansēt uzturvielas un regulāri gatavot un ņemt ēdienu uz darbu līdzi kastītēs, jo citādi Kcal un uzturvielu kontrole ir ļoti apgrūtināta?
  • Regulāri trenēties. Kas nozīmē – savā dienas režīmā neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem ieplānot regulārus treniņus.
  • Veikt kardio treniņus. Kas savukārt, nozīmē, gribas Tev, vai nē, vilkt sporta apavus un iet skriet, braukt ar riteni, skrituļot, airēt, peldēt, utt, utml… kamēr organisms būs iztērējis glikogiēna rezerves un neķersies klāt Taviem tauciņiem.
  • Mainīt savus ēšanas paradumus, lai saglabātu sasniegto?

Ja kaut uz vienu no šiem jautājumiem tu atbildēji ar “nē”, tad, piedod, bet Tev tikai liekas, ka tu gribi sev “preses kubikus”. Precīzāk – Tev patīk tos redzēt citiem un sapņot, ka nebūtu slikti arī sev tādu presīti…. -:)

Protams, domu spēkam ir milzīgs spēks, bet diemžēl tas ir galīgi neefektīvs attiecibā uz sava ķermeņa sakopšanu un “savešanu” kārtībā. Tādēļ, saprotiet, ka tikai ar Jūsu gribēšanu vien tauki no Jūsu ķermeņa nepazudīs un “kubiki” paši no sevis neradīsies.

Tādēļ, pirms nolaist rokas un teikt, ka man nekas nesanāca, pārliecinieties, vai tiešām esiet izdarījuši visu, patiešām visu, lai savu mērķi sasniegtu?

Atbildiet sev, ko pēdējās 3 dienās esiet darījuši, lai sasniegtu to ko “gribat”? Nesanāca laiks treniņam? Bija dzimšanas dienas svinības…? Nu, ko….tad jau Jūs nomest lieko vai tos kubikus  nemaz tik, stipri negribiet…  -:).

 

Ar mīlestību Ineta

 

Pastāsti ko Tu par šo tēmu domā

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

Seko man

Kā sevi motivēt sākt sportot

Par motivāciju

Kustība ir dzīve! Fiziskās aktivitātes ir priekšnoteikums cilvēka ķermeņa normālai funkcionēšanai un darbībai. Kustību trūkums cilvēkiem ir tikpat bīstams kā vitamīnu, minerālvielu, skābekļa trūkums organismā.

Lasīt visu rakstu »
Atkinsa diēta

Atkinsa diēta

Atkinsa diētas piekritēji apgalvo, ka var zaudēt svaru, ēdot tik daudz olbaltumvielu un tauku, cik vēlas, ja vien izvairāties no ogļhidrātiem. Nu, papētīsim “Kas lācītim ir vēderā”.

Lasīt visu rakstu »