Labais vai sliktais holesterīns?

Labais vai sliktais holesterīns

Pastāv vispāratzīts uzskats, ka holesterīns ir slikts. Bet vai holesterīns tiešām ir slikts? Un cik lielā mērā kopējais holesterīna līmenis asinīs ir atkarīgs no pārtikas, kuru lietojam uzturā?

Labākie ogļhidrātu avoti

Labākie ogļhidrātu avoti

Nav labu vai sliktu uzturvielu – problēma ir tā, ka dažas mēs uzņemam daudz vairāk nekā mūsu organismam nepieciešams, bieži vien pat neapzināti – uz ogļhidrātiem tas attiecas vislielākajā mērā.

Par motivāciju

Kā sevi motivēt sākt sportot

Kustība ir dzīve! Fiziskās aktivitātes ir priekšnoteikums cilvēka ķermeņa normālai funkcionēšanai un darbībai. Kustību trūkums cilvēkiem ir tikpat bīstams kā vitamīnu, minerālvielu, skābekļa trūkums organismā.

Kāpēc ir jādzer ūdens?

Kāpēc ir jādzer ūdens

Dietologi apgalvo, ka katram cilvēkam dienā būtu jāizdzer vidēji 1,5l līdz 3l ūdens. Kāpēc tas tiešām ir svarīgi, it īpaši, ja vēlaties samazināt savu svaru.

Kāpēc jāizvēlas pilngraudu produkti?

Kāpēc jāizvēlas pilngraudu produkti

Pilngraudu produktiem ir būtiska loma visās diētās, kuru mērķis ir stiprināt sirdi un mazināt vēža veidošanās risku. Pilngraudu produkti ir bagāti ar šķiedrvielām un ne tikai …

Kā labāk notievēt?

Kā labāk notievēt?

Pavasaris tuvojas lieliem soļiem un beidzot ir pienācis tas brīdis, kad Jūs tā nopietni esiet nolēmušas tikt vaļā no liekajiem kg, kļūt slaidākas, veselīgākas.