Weight loss logo

Inetas Rijnieces Veselīgas tievēšanas izaicinājums

Ja esi šeit, lai izveidotu savu sapņu augumu un dzīvotu saskaņā ar sevi – es priecāšos Tev palīdzēt!

Ja esi šeit, lai “zaudētu līdz 1 kilogramam tauku dienā” vai meklē svara samazināšanas programmu “kuru izmanto 3 miljoni sieviešu un vīriešu visā pasaulē” vai diētu “kas balstīta uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem” vai diētu “par kuru vēl neviens nezina…” vai kādus citus brīnumlīdzekļus, tabletes, tējas utt. – es Tev visticamāk nespēšu palīdzēt, jo pasakām jau sen vairs neticu. Vairāk par tā saucamajām Ātrajām diētām varat izlasīt šeit.

Nekāda riska!

Pieprasiet ēdienkartes paraugu 3 dienām par brīvu

Dalībnieku atsauksmes

Visas atsauksmes ir rakstījuši reāli cilvēki, kā pateicību par sniegto palīdzību un atbalstu. Visas atsauksmes ir publicētas nerediģētas – tieši tā kā tika iesūtītas.

Simonas veiksmes stāsts
Kopš vidusskolas esmu ļoti daudz “sēdējusi” uz dažādām diētām – esmu bijusi gan svara vērotājos, gan ievērojusi Minesotas diētu, gan Dikāna diētu, bet visas īslaicīgas- cik svara zaudēju, tik atkal atpakaļ un ar katru reizi vairāk. Gāju uz trenažieru zāli. Sākumā viss labi, bet, tā kā ēdienkarte nebija sakārtota, svars atgriezās. Tā, nu tievējot un atkal noraujoties tiku līdz 104 kg.
ARTŪRA Veiksmes stāsts -27kg
Labummetrs uzrādīja veselus 116 labumus. Idrit vai kociņ, – tad man bija 29 gadi aiz pleciem un veseli 116 labumi uz 183 centimetriem. Un teiciens/princips: ”Laba cilvēka vajag būt daudz!”, bija mans dzīves kredo ... uN tad sākās, – mūsu darba romāns ar Inetu, kurš ilgst jau pusgadu.
Elins veiksmes stāsts
Ineta, mīļš Tev paldies par Taviem daudzajiem padomiem, uzmundrinošiem vārdiem, pasakainajām ēdienu un kūku receptēm. Tās kūkas! Tās daudzas mums ir topā. Ja kāda šaubās, ka nav iespējams, tad metiet šaubas prom, visu var un viss ir iespējams, tikai vajag ļoti vēlēties un protams nepadoties pie pirmajām grūtībām! Un galvenais, atcerēties: kas lēni nāk, tas labi nāk. Noturīgi!
Ilzes veiksmes stāsts
2010.gadā oktobra vidū, tieši savā dzimšanas dienā uzkāpu uz svariem. Tie man vienkārši paralizēja – 75,8kg. Jau labu laiku nebiju apmierināta ar sevi. Spogulis, ja ļoti gribēju, meloja, bet cipari bija vēl nepielūdzamāki un arī tas, ka labu laiku kā nevēlējos fotografēties, jo fotogrāfijas rādija manu patieso izskatu, lika man saprast, ka ir pēdējais laiks kaut ko mainīt – ja man tagad ir 75kg, tad nav vairs aiz kalniem 80… un tad jau arī 100kg, bet to nu es nevēlējos!
Kristīnes veiksmes stāsts
Ieraugot manu foto Inetas profilā daudzi izteica savu neticību: nu, nē – tas taču nav iespējams, tas ir fotošops, kur gan palikusi liekā āda, utt. … Labi, es padalīšos ar jums ar savu stāstu, kā nonācu līdz (manā skatījumā) gandrīz ideālam augumam.

Mani veselīgas tievēšanas pamatprincipi

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Tievēšanas izaicinājums
Sākam tievēt

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Nākošais tievēšanas izaicinājums sāksies 6. februārī, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Janvāra tievēšanas izaicinājums sāksies pēc

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes