fbpx

Pieredze un pamatprincipi

Meklēt
Close this search box.

Par mani

Inete Rijniece atpusas
Inete Rijniece sporto

Mani sauc Ineta Rijniece

Tātad iepazīsimies – mani sauc Ineta, un es esmu laimīga, jo jau gadiem  varu darīt  to, kas manai sirdij  ir tuvs – varu sportot, gardi un veselīgi gatavot un ar savu piemēru iedvesmot un motivēt citus. Mana lielā aizraušanās jau  kopš agras bērnības ir sports. Pēdējos 33 gadus tas ir fitness ar ko es iepazinos jau 17 gadu vecumā un kopš tā laika tas ir kļuvis par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

Toreiz nebija interneta un informācija par to ko un kā darīt lai sasniegtu labākus rezultātus bija grūti pieejama tāpēc es sāku interesēties un mācīties par visu ar sportu saistīto – it īpaši par uzturu, kas visu sportisko sasniegumu pamatu pamats. Arī tievēšanas rezultāti par 80% tiek pagatavoti virtuvē.

Kopš 2007.gada esmu sertificēta trenere.  Sākot ar 2006. gadu regulāri un ar labiem panākumiem piedalos WFF, IFBB un NABBA čempionātos – augstākie sasniegumi: 2012. gads – WBBF Europe Grand Prix open – 2.vieta, 2014. gads – WFF World Championship – 2.vieta “Athletic” kategorijā un 1.vieta “Master class” (virs 40 gadiem), 2015. gads – WFF/WBFF Europe AM Championship – 2.vieta, 2017. gads – WFF/WBFF Amber Prix international – 3.vieta Athletic kategorija un OVER ALL WINNER “Baltic cup international” (Absolut kategorijā), 2018. gads – WFF/WBFF Amber Prix international – 1.vieta ” Figura Athletic” kategorijā un 1.vieta “Master class” (over 40 year), 2019. gads – WFF/WBFF Europe AM Championship – 1.vieta kategorijā Figura athletic over 175 cm un 1.vieta “Master class” (over 40 year).

Pa šiem gadiem sakrājušies diplomi un medaļas – tas viss ir, bet patiesībā, ne jau tie  nosaka manas dzīves kvalitāti. Man jau ir pāri 50, bet es jūtos kā 30gadniece un  manas dzīves šī brīža lielākā balva ir to daudzum daudzo cilvēku pateiktie „paldies”, kuri pateicoties manai pieredzei un iedvesmojošajam piemēram arī ir guvuši vērā ņemamus sasniegumus ķermeņa pilnveidošanā un pašsajūtas uzlabošanā. Ir liels prieks saņemt labas atsauksmes par savu darbu  un sniegto atbalstu, un tas tikai nozīmē, ka esmu uz pareizā ceļa. Pieredze rāda, ka skaistu augumu un labu pašsajūtu ir iespējams iegūt jebkurā vecumā – ir nepieciešams tikai mazliet gribasspēka un atbalsta. Neizgudrojiet velosipēdu paši – piesakieties ēdienkartēm vai treniņu programmām un mēs kopā paveiksim Jūsuprāt, iespējams, neiespējamo.

2000+

Sastādītu treniņu programmu

10+

Konsultācijas dienā

7000+

Sastādītu ēdienkaršu

10 000+

Apmierinātu klientu

Mani veselīgas tievēšanas pamatprincipi

Vienā šokolādes konfektē vidēji ir ap 60 kaloriju, vistas filejā 100g – ap 110 kaloriju, zaļajos dārzeņos 100g – ap 25 kalorijām. 5 šokolādes konfektes = 200g vistas filejas ar 300g dārzeņu salātu. Viss ir vienkārši – ir jāiemācās pareizi kombinēt produktus, lai tas ko ēdam būtu gan garšīgs, gan sniegtu mums visas nepieciešamās uzturvielas, bet nebūtu lieku kaloriju, ko mūsu organismam pārvērst taukos.

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas
jau 1. jūlijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm

Viņi nometa lieko

Tu arī vari!

Jaunais tievēšanas izaicinājums sākas jau 1. jūlijā, pēc

Dienām
Stundām
Minūtēm
Sekundēm
Tievēšabas izaicinājums

Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu.

Pārbaudiet savas zināšanas par veselīgu uzturu

26 jautājumi
Apmēram 3 – 5 min.